مدیریت حراست

English   |     |     |  
 انتخاب وب سایت:

      هشدارها
 
 


اساتید محترم و کارکنان گرامی دانشگاه

سلامٌ علیکم

            احـتراماً  ،بدینوسیله به اطلاع می رساند در راستای اجرای طرح ساماندهی تردد خودروها تعداد800 عدد برچسب های سبز رنگ  دائمی برای خودروهای اساتید و کارکنان دانشگاه الصاق شده است .

ظرفیت کل پارکینگ های مسقف دانشگاه تعداد 308 دستگاه خودرو می باشد که عبارت است از ؛

ساختمان ها

سازمان مرکزی

علوم پایه

معماری و هنر

مهندسی

نانو

ادبیات و زبانهای خارجی

علوم انسانی

کوی اساتید

ظرفیت پارکینگ مسقف

76

54

      60

28

20

38

20

12

 

تعداد 277 عدد برچسب تردد دانشجویی آبی رنگ  در مقاطع دکتری ، ارشد و موارد پزشکی الصاق شده است که حق پارک در پارکینگ های مسقف را ندارند .

 

                                                                                                                            با تشکر

                                                                                                                         انتظامات دانشگاه قابل توجه کلیه دانشجویان عزیز و گرامی

 

بنا بر گزارش های رسیده، افراد سودجو و قانون شکن در سطح دانشگاه ها و خوابگاه های دانشجوئی اقدام به عضوگیری و بازاریابی شبکه ای از دانشجویان نموده و بخش قابل توجهی از دانشجویان جذب این نوع شرکت های هرمی شده اند. با عنایت به جرم بودن فعالیت های هرمی و نیز ضرر و خسران مادی و معنوی که از تبعات زود یا دیر هنگام اما قطعی این نوع تجارت های غیرقانونی می باشد ، طبیعی است ضمن صرف دقت و رعایت احتیاط  لازم از ورود به اینگونه شرکت های به ظاهر موجه که با ترفند های مختلف سعی در شرعی، قانونی و حتی عقلی جلوه دادن تجارت و کسب و کار خود هستند، به شدت پرهیز گردد.

  لازم به ذکر است هر گونه اطلاع و آموزش در خصوص بازاریابی شبکه ای مجاز،   در سایت های www.iranhoshdar.ir , www.mlmbook.ir, www.networkmarketing.mim.gor.ir

,   قابل مشاهده و استفاده می باشد.

 ضمنا جهت اطلاع و استفاده دوستان دانشجو اعلام می گردد که  تلفن گویای وزارت صنعت، معدن و تجارت به شماره 88902179 آماده  پاسخ گویی در خصوص نحوه فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای و فروشگاه های اینترنتی بوده ، همچنین تلفن های  110 و 26421289 و 26421196 و رایانامه  info@ iranhoshdar.ir و سامانه پیامکی 30006082 آمادگی دریافت هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای غیر مجاز می باشند.


قابل توجه دانشجویان ,اساتید و کارمندان گرامی

 

لطفا شماره سریال و مک آدرس(شامل مک آدرس کارت وایرلس و کارت شبکه کابلی)  وسایل ارتباطی خود از قبیل لپ تاپ,تبلت,تلفن همراه و ... خود را یادداشت و در جایی محفوظ نگهداری نمایید.تا در صورت مفقود شدن یا سرقت,با ارایه به مراجع انتظامی اقدامات احتمالی در مورد ردیابی آن انجام شود.لازم به توضیح است که اطلاعات ذکر شده روی کارتن این وسایل ذکر شده است.همچنین پشت اینگونه وسایل نیز  اطلاعات حک و یا بر روی برچسب نوشته شده است.در صورت موجود نبودن این اطلاعات می توانید بوسیله دستورات فایل پیوستی مک آدرس کارت شبکه خود را ملاحظه و یادداشت نمایید.
دریافت فایل: getmac.pdf


« پیام مدیر حراست »
 

اساتید، همکاران و دانشجویان عزیز و گرامی:

توفیقی دست داد که به بهانه ای جدید باب گفتگویی را با شما بگشائیم. مدیریت حراست دانشگاه کاشان این افتخار را دارد که در راستای ایجاد آرامش و امنیت برای دانشگاهیان نه با دید صرفاً " شغلی " بلکه به عنوان یک " تعهد انسانی و اجتماعی " عمل می نماید. معتقدیم بدون وجود آرامش و امنیت هیچ توسع

 
       اخبار و رویدادها